Kiss Ferencz
1869 Pest, Heckenast Gusztáv 44p. Csengery Imre Deák-párti képviselőnek, miniszteri tanácsosnak dedikált példány. Aranyozott, korabeli vászonkötésben.
120. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Elmélkedés a magyar katonai nevelés fölött tekintettel a Ludovicaeumra