Klapka György
Emlékeimből. Irta: ---. Függelékül: Gróf Teleki László levelei.
1886 Bp. Franklin144. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
96409
Contemporary cloth. Spine gilt.
1t. (Klapka portréja)+VIII+626p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.