Kléh Kálmán
1874 Bp., Kilián Fr 50p.+1 térk. (színes, kihajt.) Szövegközti ábrákkal. (A Közmunka és Közl. M. Kir. Min. kiadmányai. XI. füzet.) Aranyozott, díszes, korabeli vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel, festett előzéklapokkal.
70. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Leütési ár: 4 200 Ft
A hannoveri rétöntözés ismertetése