Kmetty Béla
A magyar ötvösök helyzete a XVI. században
1912 Bp. Orsz. Iparegyesület67. árverés / 284.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
64121
103p.
Kiadói papírborítóban, gerincén papírcsíkkal megerősítve.