Kner Izidor
Emlékezések Kálmán Farkasról, a kurucz nóták dalszerzőjéről
Gyoma Kner Izidor ny138. árverés / 277.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
94862
Slightly worn original cloth.
46+(2)p.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.