Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882--1932.
1931 Gyoma Kner144. árverés / 231.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
96448
Gilt original half leather. Spine slightly worn.
1t.+176+(4)p.
Kopottas gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben.