Koczányi Ferencz
Váczon, Somogyi és Lukáts ny (8)+176p. Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.
120. árverés / 429.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Leütési ár: 22 000 Ft
Régi földirat a' tanuló ifjuság' használatára