Koczányi Ferencz
Régi földirat a' tanuló ifjuság' használatára
Váczon Somogyi és Lukáts ny120. árverés / 429.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
80783
(8)+176p.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.