Kocziczka, Franz
Die Winter-Campagne des Graf Schlick'schen Armeekorps 1848-1849.
1850 Olmütz Eduard Hölzel120. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
80438
1t.+313+(1)p.+1 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele enyhén foltos.