Kogutowicz Manó
Történelmi iskolai atlasz. Rajzolta: ---. Nyolczadik kiadás.
1908 Bp. Magyar Földr. Int.67. árverés / 546.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
60137
(4)p.+25 térk. (színes)
Kiadói vászonkötésben.