Kogutowicz Manó
1908 Bp., Magyar Földr. Int. (4)p.+25 térk. (színes) Kiadói vászonkötésben.
67. árverés / 546.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 000 Ft
Történelmi iskolai atlasz. Rajzolta: ---. Nyolczadik kiadás.