Kolozsvári naptár 1853-ik közönséges évre. IX. év. Kiadja Tilsch János.
Kolozsvártt Rom. Kath. Lyceum ny126. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
82361
(16)+63+(1)p.
Modern vászonkötésben. A kopottas eredeti borító bekötve.