Komáromi János
Bp., Genius 196p. (--- munkái. III.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
142. árverés / 270.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
Esze Tamás a mezitlábasok ezredese
A címlapon ajánló sorokkal: "Fáy Dezső kedves-egy komámnak, testvéri szeretettel Komáromi János Bp. 1935 VII 10".
Gilt original cloth.