Komlóssy Ferencz, dr.
Széchenyi István gróf élete
1911 Bp. Hornyánszky140. árverés / 398.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
95107
Gilt original cloth.
1t.+446+(1)p.+14t.+4 mell. (hasonmások)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.