Kós Károly kalendárium az 1983. évre
1983 (Bp Magyar Építőművészek Szövetsége.)62. árverés / 272.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 1 200 FtAzonosító
61328
(36)p. "Ez a kis amatőrkészítésű kötet Kós Károly születésének századik esztendejében készült... Linóleummetszetekről kézzel nyomtatva... kézi fűzéssel és kötéssel, 500+50* számozott példányban a készítők aláírásával. Ez a 128. számú példány."
Kiadói vászonkötésben.