Kosáry Domokos
A Görgey-kérdés és története
1936 Bp. Királyi Magyar Egyetemi Ny61. árverés / 165.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft Leütési ár: 2 500 FtAzonosító
61327
328+(2)p.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.