Kosáry Domokos
Magyarország története
1943 Bp Orsz. Közokt. Tanács.62. árverés / 273.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 1 500 FtAzonosító
61325
411+(1)p.+4 kihajt mell.+9t. (kétoldalas) (Nemzetnevelők könyvtára. I. Nemzetismeret.)
Kiadói félvászon-kötésben.