Kóssa Albert, M(agyari)
1886 Bp., (Franklin-Társulat ny.) (4)+224p. Jankó János szövegközti rajzaival. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 2616.
120. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Talmi aranykorunk. Tréfás szatirák versekben.