Kóssa Albert, M(agyari)
Talmi aranykorunk. Tréfás szatirák versekben.
1886 Bp. (Franklin-Társulat ny.)120. árverés / 189.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
57539
(4)+224p. Jankó János szövegközti rajzaival.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 2616.