Kostka László
--- uj szőlőművelési albuma
1913 (Kecskemét Fischl Dávid ny.)144. árverés / 411.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
96733
A szerző izsáki szőlőbirtokos, gyógyszerész, Csontváry öccse volt.
Gilt original cloth.
(2)+23+(1)p.+3t.+6 kihajt. mell. (a kötet végébe helyezve)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.