Koszorú Gróf Desewffy Aurél emlékének. Fűzék tisztelői és baráti. 1857.
1857 Pest Heckenast62. árverés / 276.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
60299
2t. (címképmetszet+díszcímlap)+VI+109+(1)p.
Kopottas, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel.