Kovács Imre
A kivándorlás
Bp Cserépfalvi.62. árverés / 280.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
61343
199p. Illyés Gyulának dedikált példány.
Kiadói vászonkötésben, sérült védőborítóban.