Kovács Lajos
Kisérlet a rendezési kérdések részletezett megoldására
1863 Pest Kertész József ny138. árverés / 268.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
94904
Contemporary half cloth. Spine gilt.
122p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.