Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
1861 Pest Emich120. árverés / 129.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
80387
(4)+279p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.