Kővári László
Erdély története 1848-49-ben
1861 Pest Emich61. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
61362
(4)+279p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.