Kozma Pál
Zaránd-vármegye' földirati, statistikai és történeti leirása
1848 Kolozsvártt Kir. Főtanoda betűivel136. árverés / 248.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 46 000 FtAzonosító
93710
Contemporary cloth. Inner edges gilt. Spine slightly damaged.
1t.+109p.
Korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerinc felső részén apró sérüléssel.