Krátky János
Kossuth Lajos. Kor-, jellem- és életrajz. I-IV. kötet [egybekötve].
1879 Bp. Kövesdy és Wunsch120. árverés / 287.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
80439
288+288p.; 194+238p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.