Krúdy Gyula
Álmoskönyv. Szerkesztette ---.
1920 Bp. Athenaeum140. árverés / 257.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
95522
Worn, gilt original half cloth. Illustrated original cover bound inside.
367+(1)p. Szövegközti rajzokkal.
Kopott aranyozású, kiadói félvászon-kötésben. A színes, rajzos, eredeti borító bekötve.