Krúdy Gyula
Ifjuság. Rajzok és elbeszélések.
1899 Bp. Pesti könyvny120. árverés / 307.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 600 FtAzonosító
80607
(8)+244p. Első kiadás. Basch Árpád szövegközti rajzaival.
A Gottermayer-műhelyben készült, kiadói félvászon-kötésben. Festett, aranyozott kaucsuktáblákkal. Aranyozott lapszélekkel. Enyhén viseltes példány. Szüry: 2706.