Krúdy Gyula
A szakállszárítón
1906 Bp. Budapesti Hirlap142. árverés / 261.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95734
Spine gilt, contemporary half cloth.
186+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.