Krúdy Gyula A mű címe Szindbád megtérése Bp., Athenaeum 208p. Első kiadás. (--- munkái. IV.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 101. árverés / 206. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 Ft Kedvencekhez ad