Krúdy Gyula
Szindbád megtérése
Bp. Athenaeum101. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
75559
208p. Első kiadás. (--- munkái. IV.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.