Kubinyi Miklós: Bethlenfalvi Thurzó Imre 1598-1621.

Kubinyi Miklós
Bethlenfalvi Thurzó Imre 1598-1621.
1888 Bp., Méhner Vilmos (4)+172p.+11t. (3 kihajt., ebből 1 színes)+2 kihajt. mell. (hasonmások) Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel.

120. árverés / 327.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 32 000 Ft

Hozzákötve: Angyal Dávid: Késmárki Thököly Imre 1657-1705. Első rész. Bp., 1888. Méhner Vilmos. (4)+290+(2)p.+19t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás) Hozzákötve: Pór Antal: Trencsényi Csák Máté Bp., 1888. Méhner Vilmos. (6)+170p.+6t. (2 kihajt., ebből 1 színes)