(Kún Béla, kókai)

A közjogi alap bukása

1884 Bp. Athenaeum

114. árverés / 231.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
79067

Hozzákötve: [Beksics Gusztáv] Timoleon: Legujabb politikai divat Bp., 1884. Zilahy Sámuel. (2)+133+(1)p. Hozzákötve: [Beksics Gusztáv] Censor: Társadalmunk és nemzeti hivatásunk Bp., 1884. Zilahy Sámuel. 133+(2)p. A három politikai röpiratot tartalmazó colligatum első darabjának ismeretlen szerzője Tisza Kálmánt és a kormányzó Szabadelvű Pártot támadja, míg a másik két mű a szabadelvűek egyik legnagyobb gondolkodója, Beksics Gusztáv nevéhez fűződik.

VII+(1)+328p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.