Kunfy Adolf
Itáliában a magyar légiónál
1910 Bp. (Budapesti Hirlap ny.)138. árverés / 285.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
94334
Slightly worn original cloth. Leaves stained.
1t.+89+(2)p.+17t.
Kopottas, kiadói vászonkötésben. A levelei többé-kevésbé foltosak.