Lafontaine, (August Heinrich Julius)
Természet és szerelem. ---től Déáky Fülöp Sámuel.
1852 Kolo'svártt Burián Pál138. árverés / 299.
Kikiáltási ár: 4 000 FtAzonosító
94709
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged.
(2)+241p. Az utolsó két levél csúnyán pótolva, szöveghiánnyal.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.