Lafontaine, (August Heinrich Julius)
A' természetnek fia. --- által.
1801 Kassán Füskúti Landerer Ferentz130. árverés / 236.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
91903
20th century half cloth.
1t. (rézmetszetű címkép)+158+(2)p.
XX. századi félvászon-kötésben.