Lakos Lajos
Visszaemlékezés Törökországra (1875, 1876, 1877.)
1895 Nagyvárad Laszky Ármin ny151. árverés / 426.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99462
Worn, contemporary half cloth.
311+(2)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.