Lakos Lajos
1895 Nagyvárad, Laszky Ármin ny 311+(2)p. Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.
151. árverés / 426.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Visszaemlékezés Törökországra (1875, 1876, 1877.)
angol szoveg
Worn, contemporary half cloth.