Lázár Gyula, dr.
Az ozmán uralom története Európában. I-II. kötet.
1877 Bp. Franklin130. árverés / 237.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
88774
Hozzákötve: Vámbéry Ármin: A magyarság bölcsőjénél. A magyar-török rokonság kezdete és fejlődése. Bp., 1914. Athenaeum. 223p.
Contemporary half cloth. Spine gilt.
VIII+334+VIII+339p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.