Lázár Kálmán, gr(óf)

A szabad természetből. Képek és vázlatok.

1873 Pest Szent István-Társulat

130. árverés / 431.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft
91579

Hozzákötve: Hasznos és kártékony állatainkról. Kézikönyv mezei gazdák, erdőtulajdonosok és kertészek stb. használatára. I. rész. Emlősök, madarak, hüllők. Bp., 1874. Szent István-Társulat. (2)+132p. Szövegközti fametszetekkel. (Házi könyvtár. XVII.)

Slightly worn contemporary half cloth.
VI+(2)+254+(2)p. (Házi könyvtár. XII.)
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben.