Lehel Ferenc
Ecce criticus. Kritikakritika.
1924 Bp. (Thália Műintézet Rt. ny.)120. árverés / 305.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
80827
A címkép alatt ajánló sorokkal: "Kozma Lajosnak régi vonzalommal Lehel Ferenc".
63+(1)p.+4t. (az egyik lapszámozáson belül) Számozott (66./100) példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.