Lengyel Dániel (przemysli)
Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerkesztette ---.
1861 Pest Heckenast Gusztáv144. árverés / 330.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
96900
Slightly worn, gilt original cloth. Spine with minor damages.
(2)+464p.
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel.