Liber Endre
Budapest szobrai és emléktáblái
Bp. Székesfőv. ny83. árverés / 255.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
70949
494+(1)p. Szövegközti képekkel. (Statisztikai közlemények. 69. köt. 1. szám.) Dedikált példány.
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranyozott lapszélekkel. A gerinc felső sarkán kis sérüléssel.