The life of Leopold, Late Emperor of Germany, &. The Second Edition.
1708 London J. Knapton -- M. Atkins -- R. Burrough -- J. Baker129. árverés / 206.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 85 000 FtAzonosító
83293
Az I. Lipót életéről szóló mű 1706-ban jelent meg először. Szerzőjének David Jonest tartják.
1 kihajt. t. (az uralkodó állóalakos képe díszes ovális keretben)+(4)+389+(5)p.
XX. század eleji félbőr-kötésben. 20th century half leather. Apponyi: 0