Lippich Elek, koronghi
--- költeményei 1880-1902
1903 (Bp.) Pallas144. árverés / 270.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
96519
A magyar szecessziós könyvillusztráció egyik legszebb darabja.
Richly gilt original cloth. Pages' upper edge gilt. Front table's upper part worn. Clear inside.
307+(1)p. Nagy Sándor és Kriesch Aladár részben színes rajzaival és könyvdíszeivel.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. Az első kötéstábla felső részén kopással. Belül tiszta példány.