Lovas Sándor
1908 Bp., Pallas 421+(1)p. Szövegközti képekkel. (A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványa. 1908. 2. sz.) Kiadói félvászon-kötésben.
67. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
A legujabb állami telepitések Magyarországon