Luria Arthur
1923 Bp., Globus 95+(1)p. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.
138. árverés / 464.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 000 Ft
Egy impresszárió emlékeiből
A kötet elejébe helyezve a szerző autográf kísérőlevele.
Gilt original half cloth.