Luria Arthur
Egy impresszárió emlékeiből
1923 Bp. Globus138. árverés / 464.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
94837
A kötet elejébe helyezve a szerző autográf kísérőlevele.
Gilt original half cloth.
95+(1)p.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.