Macartney, C(arlile) A(ylmer)
Hungary
1934 London Ernest Benn130. árverés / 256.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
91766
Original cloth. Spine gilt.
376p.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.