Madách Imre
Az ember tragédiája. Drámai költemény.
1861 Pest Emich G67. árverés / 330.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 140 000 FtAzonosító
64094
(2)+218p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 2872.