Madarász József
Emlékirataim 1831-1881.
1883 Bp. Franklin130. árverés / 128.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
83599
Contemporary cloth, spine gilt.
528p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.