Madarász József
1883 Bp., Franklin 528p. Zirzen Jankának, a magyar nőnevelés egyik úttörőjének dedikált példány. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.
138. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 34 000 Ft
Emlékirataim 1831-1881.
angol szoveg
Richly gilt original cloth.