Madarász József
Emlékirataim 1831-1881.
1883 Bp. Franklin138. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 34 000 FtAzonosító
94263
Richly gilt original cloth.
528p. Zirzen Jankának, a magyar nőnevelés egyik úttörőjének dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.