Magyar Kelemen
Kormányzónk. Vitéz nagybányai Horthy Miklós rövid életrajza.
1938 Bp. Kir. Magyar Egy. Ny67. árverés / 337.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
62285
63+(1)p.+24t. (kétold.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.