A magyar országgyűlési képviselők arczkép-albuma 1896.
1896 Eperjes Divald Károly Fia130. árverés / 247.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 48 000 FtAzonosító
91886
Richly gilt slightly worn contemporary cloth. Inner edges gilt. Minor defect on spine.
(258)+8p.+129t. (fényképek)
Díszesen aranyozott, enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Az első kötéstáblán a Szent Koronát is magába foglaló, aranyozott, domború középdísszel. A gerincen kis sérüléssel.