A magyar országgyűlési képviselők arczkép-albuma 1896.

1896 Eperjes, Divald Károly Fia (258)+8p.+129t. (fényképek) Díszesen aranyozott, enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Az első kötéstáblán a Szent Koronát is magába foglaló, aranyozott, domború középdísszel. A gerincen kis sérüléssel.
130. árverés / 247.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Leütési ár: 48 000 Ft
Richly gilt slightly worn contemporary cloth. Inner edges gilt. Minor defect on spine.