A mű címe A Magyar Posta Monografiája. Szerkeszti: Pap Lajos. 1939 Bp., (Fráter és Társa ny.) 229+(2)+290p. Szövegközti fényképekkel. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. 120. árverés / 324. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 Ft Kedvencekhez ad